Гуртожиток «Київводоканалу», нарешті, стане справжнім житлом для дарничан

Горлівська 124_4Дарничани, які проживають у гуртожитку на вул. Горлівська, №124/4 після майже трьох років очікування та боротьби за свої права почали отримувати ордери на кімнати. В подальшому це дасть їм можливість приватизувати приміщення, а значить – отримати власне житло.

Про те, що справа зрушила з місця в позитивному напрямку, стало відомо на засіданні міської комісії з реалізації прав мешканців гуртожитків.

Сприяння в захисті прав та інтересів дарничан забезпечили депутат Київради Віталій Павлик та голова Дарницької РДА. Наполегливо дотримуючись своєї позиції вони скерували численні звернення та запити, аби змусити «Київводоканал» розпочати процедуру належного виконання обов’язків  перед своїми працівниками.

Як повідомив Віталій Павлик, за результатами досягнутих домовленостей, незабаром відбудеться засідання Наглядової ради при Дарницькій райдержадміністрації з питань гуртожитків. «На ній планується обговорити питання, що виникають у громадян в процесі реалізації прав на приватизацію кімнат у цьому гуртожитку. Але ми зі свого боку будемо й надалі контролювати хід виконання закону посадовцями «Київводоканал»», – уточнив депутат.

Tags: , , , , , ,