депутат Київської міської ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури

депутат Київської міської ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури

Шпак Ігор В’ячеславович – народився 29 січня 1975 року в місті Києві. Громадянин України. Проживаю в Україні з народження.

Освіта вища: в 2001 році закінчив Український державний університет харчових технологій, отримавши спеціальність інженера харчового виробництва.

Трудову діяльність розпочав слюсарем у 1994 році, працюючи на заводі СП «Металіст». Пропрацювавши рік, отримуючи мізерну платню, вирішив разом з друзями розпочати власну справу, яка б дала можливість прогодувати сім’ї. З 1995 року по 1997 рік працював заступником директора ТОВ «Еквіст», з 1998 року по 2002 рік – директором ТОВ «Ротек», з 2002 року по 2004 рік – начальником автотранспортної дільниці на ВАТ «Кіноекран». З 2004 року по 2012 рік працював на посаді директора ТОВ «Голосієво-103». Багаторічний досвід дав змогу збільшити штат співробітників та забезпечити їм гідну заробітну плату.

Ніколи не стояв осторонь проблем людей, які щоденно зіштовхуються з безліччю негараздів, свавіллям чиновників та бюрократією. Займаючи активну громадянську позицію, допомагав людям відстояти та захистити їх права та інтереси. Постійно займався самоосвітою, зокрема вивчав юриспруденцію. З 2012 року працюю на посаді директора ТОВ «Юридичний Центр «Правозахисник – Голосієво», основним видом діяльності якого є надання безкоштовної та кваліфікованої правової допомоги мешканцям Голосіївського району.

Громадська діяльність: в 2006 році жителі Голосієва довірили мені представляти та захищати їх інтереси, обравши мене депутатом Голосіївської районної ради. З того часу допомога людям, захист їх прав та інтересів, стали для мене основними життєвими пріоритетами.

З 2006 року вдалося зібрати дієву команду однодумців, а також мною було відкрито п’ять депутатських приймалень, де кожен може висловитися про наболіле, отримати безкоштовну правову допомогу та вирішити проблемні питання.

У 2008 році громада Голосієва підтримала мене вдруге та обрала депутатом Київської міської ради. Основними завданнями для мене були та є: змусити виконавчу владу працювати для людей і над вирішенням їх проблем, виконання доручень виборців, а також надання людям постійної адресної матеріальної допомоги.

Позапартійний. Не судимий. До кримінальної відповідальності не притягувався.

Маю люблячу сім’ю. Разом з дружиною Оленою виховуємо двох синів: Владислава та Мирослава. Сподіваюся, що Господь ще неодноразово подарує нам з дружиною можливість відчути радість батьківства.