Кандидати до Київської міської ради від

Демократичної партії України:

 

01_Шпак

Шпак Ігор Вячеславович

округ № 1 (Голосіївський район)

 

 

 

 

02_Абалов

Абалов Олександр Анатолійович

округ № 2 (Голосіївський район)

 

 

 

 

03_Тупалова

Тупалова Олександра Ігорівна

округ № 3 (Голосіївський район)

 

 

 

 

04_ТУЖИК

Тужик Володимир Васильович

округ № 4 (Голосіївський район)

 

 

 

 

05_Махинчук_01

Махінчук Віталій Миколайович

округ № 5 (Голосіївський район)

 

 

 

 

06_Мотин

Мотін Федір Олександрович

округ № 6 (Дарницький район)

 

 

 

08_Топчій

Топчій Вячеслав Віталійович

округ № 7 (Дарницький район)

 

 

 

09_Павлик

Павлик Віталій Андрійович

округ № 9 (Дарницький район)

 

 

 

10_кримчак

Кримчак Сергій Олександрович

округ № 10 (Дарницький район)

 

 

 

11_Канарчук

Канарчук Олександр Вадимович

округ № 11 (Дарницький район)

 

 

 

12_Шаргородский

Шаргородський Олексій Анатолійович

округ № 12 (Дарницький район)

 

 

 

13_Ратушная_02

Ратушна Алла Миколаївна

округ № 13 (Дарницький район)

 

 

 

14_Бутенко

Бутенко Роман Валерійович

округ № 14 (Деснянський район)

 

 

 

15_Березюк

Березюк Володимир Володимирович

округ № 15 (Деснянський район)

 

 

 

17_Войнолович

Войналович Максим Вікторович

округ № 17 (Деснянський район)

 

 

 

18_Климов

Клімов Юрій Олександрович

округ № 18 (Деснянський район)

 

 

 

19_Домбровский

Домбровський Олександр Сергійович

округ № 19 (Деснянський район)

 

 

 

20_Манько

Манько Юрій Володимирович

округ № 20 (Деснянський район)

 

 

 

21_Довгунь

Довгун Вікторія Вікторівна

округ № 21 (Деснянський район)

 

 

 

22_Матюшенко

Матюшенко Руслан Миколайович

округ № 22 (Дніпровський район)

 

 

 

23_ИГНАТЕНКО

Ігнатенко Костянтин Миколайович

округ № 23 (Дніпровський район)

 

 

 

24_Бровченко

Бровченко Костянтин Михайлович

округ № 24 (Дніпровський район)

 

 

 

25_Теплюк

Теплюк Владислав Сергійович

округ № 25 (Дніпровський район)

 

 

 

26_Ломинский

Ломінський Костянтин Вікторович

округ № 26 (Дніпровський район)

 

 

 

27_Ратушный

Ратушний Олег Павлович

округ № 27 (Дніпровський район)

 

 

 

28_Примак_02

Примак Анастасія Миколаївна

округ № 28 (Дніпровський район)

 

 

 

 

29_Петренко

 

Петренко Олександр Миколайович

округ № 29 (Оболонський район)

 

 

 

30_Мосунов

 

Мосунов Юрій Миколайович

округ № 30 (Оболонський район)

 

 

32_Дученко

Коломійченко Андрій Іванович

округ № 31 (Оболонський район)

 

 

 

32_Дученко

Дученко Юрій Миколайович

округ № 32 (Оболонський район)

 

 

 

33_Бабич

Бабич Наталія Василівна

округ № 33 (Оболонський район)

 

 

 

34_Бесараб

Бесараб Олексій Ігорович

округ № 34 (Оболонський район)

 

 

 

35_Кузнецов

Кузнєцов Михайло Ігоревич

округ № 35 (Печерський район)

 

 

 

36_КУЧА

Куча Ольга Геннадіївна

округ № 36 (Печерський район)

 

 

 

37_Дергачев

Дергачов Сергій Геннадійович

округ № 37 (Печерський район)

 

 

 

38_Череда

Череда Володимир Вікторович

округ № 38 (Подільський район)

 

 

 

39_Гавриленко

Гавриленко Сергій Віл’ямович

округ № 39 (Подільський район)

 

 

 

 

40_Костюк

Костюк Світлана Миколаївна

округ № 40 (Подільський район)

 

 

 

41_Ященко

Ященко Денис Андрійович

округ № 41 (Подільський район)

 

 

 

42_Железняк

Железняк Віталій Федорович

округ № 42 (Святошинський район)

 

 

 

43_Дикун

Дикун Яніна Миколаївна

округ № 43 (Святошинський район)

 

 

 

44_Пятничук

П’ятничук Ігор Петрович

округ № 44 (Святошинський район)

 

 

 

45_Гетманец

Гетьманець Анатолій Георгійович

округ № 45 (Святошинський район)

 

 

 

46_Рудюк

Рудюк Олександр Володимирович

округ № 46 (Святошинський район)

 

 

 

47_Лемза

Лемза Руслан Вікторович

округ № 47 (Святошинський район)

 

 

 

48_Маленко

Маленко Олександр Миколайович

округ № 48 (Святошинський район)

 

 

 

49_Кушерец

Кушерець Андрій Сергійович

округ № 49 (Солом’янський район)

 

 

 

борис-гавриленко

Гавриленко Борис Борисович

округ № 50 (Солом’янський район)

 

 

54_Москаленко

Москаленко Олександр Миколайович

округ № 54 (Солом’янський район)

 

 

 

 

55_Слободян

Слободян Роман Богданович

округ № 55 (Солом’янський район)

 

 

 

 

56_Новиков

Новіков Владислав Олександрович

округ № 56 (Шевченківський район)

 

 

 

 

57_Степурин

Степурін Ігор Миколайович

округ № 57 (Шевченківський район)

 

 

 

 

58_Сидорчук

Сидорчук Михайло Іванович

округ № 58 (Шевченківський район)

 

 

 

 

59_Рак

Рак Вадим Вікторович

округ № 59 (Шевченківський район)

 

 

 

 

60_Корень

Корінь Олена Василівна

округ № 60 (Шевченківський район)