Команда демократів-волонтерів знову вирушила на передову

pavlykДепутат Київради Віталій Павлик в чергове організував поїздку на Схід, щоб передати волонтерську допомогу киянам, котрі несуть службу на Донеччині. Цього разу маршрут пролягав в Артемівському напрямку.За його словами, на прохання самих бійців12-го батальйону були закуплені: літній одяг одноразовий посуд, засоби гігієни, плівка для бліндажів, продукти, медикаменти, а також душові системи, які годяться для використання в польових умовах тощо.

«У часи протистояння на Cході – волонтерська діяльність стає невідємною частиною життя. Адже завдяки тим, хто нині на передовій – небо столиці залишається мирним. І тут, в тилу, наш обов’язок мобілізовувати зусилля для підтримки бійців. Тому дякую кожному небайдужому, хто допомагає нам формувати посилки та передачі, котрі завозимо бійцям», – каже Віталі Павлик.

Громадська приймальня Віталія Павлика (вул. Вірменська, 29, вхід зі сторони дитмайданчика) залишається завжди відкритою для допомоги бійцям. Тут знаходиться своєрідний міні-склад речей, які силами волонтерів збираються для потреб АТО, а також надаються безкоштовні юридичні консультації для самих бійців та їхніх родичів.

Tags: , , , , , , ,