Київрада підтримала Віталія Павлика і вирішила відновити роботу ДНЗ №331

1Київська міська рада підтримала проект рішення «Щодо здійснення заходів, пов’язаних із відновленням роботи дошкільного навчального закладу на вул. Дніпродзержинській у Дарницькому районі міста Києва», який підготував голова фракції ДПУ Віталій Павлик.

За його словами, тривалий час робота посадовців КМДА у питанні відновлення роботи даного дитсадка була несистемною, відповіді чиновників на численні звернення, листи та депутатські запити обмежувалися традиційними «відписками».

Як пояснив Віталій Павлик, тепер згідно ухваленого Рішення, у місячний термін КМДА повинна звернутися до Державного концерну «Укроборонпром» та узгодити умови передачі приміщення по вул. Дніпродзержинській, 110 до комунальної власності м. Києва.

«Паралельно із цим, аби не гаяти часу, ми спільно з виконавчим органом, Дарницькою РДА та депутатським корпусом будемо шукати можливості й обговорюватимемо шляхи реконструкції та відновлення діяльності будівлі на вул. Дніпродзержинській, 110, як дошкільного навчального закладу», – зазначив голова фракції ДПУ.

Віталій Павлик подякував колегам-депутатам за підтримку та розуміння ситуації, а також Голові Дарницької РДА Генадію Сінцову за співпрацю.  «Вірю, що незабаром дошкільний заклад № 331 відновить свою роботу після того, як багато років не функціонував. Тож щиро сподіваюся на активність всіх учасників процесу. Працюємо далі над тим, щоб маленькі дарничани з комфортом могли здобувати дошкільну освіту», – додав він.

Tags: , , , , , , , ,