Демократична Партія України – Єднаймося для змін!

Унікальність Демократичної партії України полягає у тому, що вона не є партією одноосібного лідера. Її члени не поклоняються «вождю», не повинні звітувати перед «партійним босом», їх не змушують прославляти одне-єдине бренд-прізвище. Думка кожного партійця є важливою, кожен має можливість говорити правду і бути почутим. Усі важливі рішення Демократична партія ухвалює виключно колегіально.

Демократична партія України є ровесницею незалежної Української Держави. Історія становлення та розвитку партії багато в чому схожа з історією нашої країни. У витоків її створення стояли відомі українські особистості: дисидент Юрій Бадзьо, письменник Володимир Яворівський, архітектор Лариса Скорик, поетеса Галина Гордасевич, вчений-хімік Генріх Дворко, та багато інших видатних громадських діячів.

Сміливі та нескорені, вони відчували гостру необхідність в проведенні демократичних реформ і здобутті Україною незалежності. «Маніфест Демократичної партії України», який і став початком її створення, був опублікований у березні 1990 року, ще навіть до того, як Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

Сьогодні Демократична партія – це професійні, досвідчені, активні та не байдужі українці. Більшість із них з юних років брали участь у громадських об’єднаннях, стажувалися за програмами міжнародного обміну, є волонтерами благодійних фондів. А отже, сучасні демократи – це патріоти, які є професіоналами своєї справи, і готові працювати задля розвитку своєї країни та добробуту свого народу. Кожен із них ставить собі за мету – сформувати в українському суспільстві істинну ДЕМОКРАТІЮ, головною цінністю  якої має бути людина, її свобода та благополуччя.

Історія  та світова практика доводять, що партії «єдиного вождя-лідера» задовольняють лише його потреби, ігноруючи при цьому інтереси суспільства. Натомість провідні політичні партії розвинених країн консолідують людей та орієнтуються на думку об’єднаної більшості. Саме тому вони успішно реалізовують свої програмні засади та отримують підтримку суспільства.