Щодо Ахметова і Ко Київрада має діяти більш жорстко – Віталій Павлик

цумНа засіданні Київради, яке відбулося 10 грудня, депутатський корпус відхилив два проекти рішень про надання в оренду землі ТОВ «Столичний ЦУМ», а забудовника зобов’язав з’явитися із доповіддю.

Як повідомив голова фракції «Демократична партія України» Віталій Павлик, сьогодні Київрада розглядала можливість передачі в довгострокову оренду двох земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 2 та вул. Хрещатик, 38/2 ТОВ «Столичний ЦУМ» для обслуговування з подальшою реконструкцією будівлі. Забудовником, за його словами, є компанія, що належить Ренату Ахметову, а будівельні роботи, які здійснюються в даний час, нищівним чином впливають на архітектуру міста.

Депутат підкреслив, що відношення Ахметова та його компанії до киян і загальної Києва є вкрай негативним, а тому щодо них цілком може мати місце і політичний вплив.

«Ведучи будівництво вони руйнують будівлю міськради, і натомість жодним чином навіть не намагаються компенсувати збитки. Для таких, як Ахметов, мають бути інші правила гри: вони повинні не отримувати в оренду об’єкти, а викуповувати за максимальну вартість, щоб в такий спосіб хоч якось компенсувати киянам неподобства, які влаштовують», – заявив Віталій Павлик. – І ми не повинні за ними бігати та просити: шановні, будь-ласка, компенсуйте те, що ви нашкодили. Я думаю в цьому випадку і при такому ставленні міська рада має повне право діяти політично та більш жорстко».

За результати розгляду даного питання було дано протокольне доручення запросити на наступне засідання Київради представника забудовника столичного ЦУМу у зв’язку із виявленими руйнівними наслідками ведення робіт на даному об’єкті.

Tags: , , , , ,