«Укроборонпром» погодився віддати ДНЗ № 331 столиці

1Інформувати громадськість про перебіг справи щодо відновлення роботи дитсадка №331 по вул. Дніпродзержинській, 110 у Дарницькому районі столиці продовжує депутат Київради Віталій Павлик.

У відповідь на його депутатське звернення концерн «Укроборонпром» підтвердив готовність передати до комунальної власність міста будівлю цього старого дитсадка. До того ж, як уточнив Віталій Павлик, важливим є те, що тепер концерн не вимагає за даний об’єкт  жодних компенсацій, як це було раніше.

«Таке рішення колективу та адміністрації підприємства є вагомою складовою у процесі відновлення дитсадка. Дарничани дуже чекають, щоб виховний заклад знову почав повноцінно працювати, адже усі інші дитсадки мікрорайону надто перевантажені», – зауважив Віталій Павлик.

Тепер, за словами депутата, оперативність подальшого вирішення цього питання залежить від активності виконавчого органу та Київради – потрібно завершити процедуру затвердження документації з землеустрою.

З огляду на це Віталій Павлик вже звернувся до міського голови з проханням якнайшвидше внести на розгляд Київради відповідний проект рішення.

 

Tags: , , , , ,