Усі бювети Дарниці повинні відновити свою роботу – депутат Київради

315111Вирішення проблеми з питною водою має бути одним із перших пріоритетів міської влади, а відтак економити на відновлені бюветів неможна. Таку позицію виказав Віталій Павлик, голова фракції «Демократична партія України» у програмі «Громадська приймальня» на ТРК Київ.

За словами Віталія Павлика, наразі у затверджений перелік реконструкції, ремонту та переоснащення бюветів на 2015 рік, що стосується Дарницького району – внесено лише бювет по вул. Декабристів, 10.

«Безумовно, цього недостатньо. Я скерував депутатське звернення, щоб перелік бюветів Дарницького району, робота яких підлягає відновленню, був переглянутий. Аналогічно і районна адміністрація звертає увагу міського керівництва на вирішення цього питання», – повідомив Віталій Павлик.

На тверде переконання депутата, робота бюветів в Дарницькому районі повинна бути відновлена, принаймні, в обсязі, який був до осені 2014 року. І вданому питанні він сподівається на розуміння ситуації з боку міської влади та відповідні активні дії з цього приводу.

«Для мегаполісу, яким є Київ питання питної води є надактуальним. Тим паче в такі непевні часи, як зараз. Економічна криза загострюється, відповідно падає і купівельна спроможність громадян. А тому платити за літр води у магазині по 6-8 гривень – задоволення, яке не по-кишені все більшій кількості киян. Привозна вода коштує щонайменше по 30 грн за бутль – і для пенсіонера чи великої родини стає додатковою діркою в сімейному гаманці. Тому столичні бювети повинні працювати», – зазначив Віталій Павлик.

При цьому він додав, що на попередні звернення багатьох депутатів міська влада аргументувала неробочий стан бюветів заборгованістю за спожиту електроенергію – мовляв, робота відновиться після того, як погасять борги і комунальні підприємства відновлять їхню роботу, пізніше – начебто на заваді були перепони технологічного характеру.

детально відео тут

Tags: , , , , , ,