В столиці «перерозподіл» ринку МАФів?

mafВ той час, як міське керівництво показово робить вигляд наведення порядку з розміщенням МАФів, офіційна схема їх розміщення досі не затверджена. При цьому кияни можуть спостерігати, що нові кіоски продовжують з’являтися у столиці, а чиновники підтверджують, що дозвільних документів на ці споруди у більшості випадків немає. Таким чином складається враження, що у Києві відбувається перерозподіл ринку МАФів: торгові місця «неугодних» підприємців зачищаються для «наближених».

Ще до 15 лютого міськадміністрація була зобов’язана затвердити Комплексну схему розміщення МАФів – це випливає з рішення №746/746, яке Київрада ухвалила ще 25 грудня 2014 року – звертає увагу Голова фракції «Демократична партія України» Віталій Павлик.

«По суті цією Комплексною схемою повинні бути чітко визначені місця, де розміщення МАФів заборонене. Її наявність визначатиме публічні дії влади у наведенні порядку в цій сфері», – пояснює депутат.

Аби з’ясувати причину затримки виконання рішення Київради Віталій Павлик направив депутатське звернення до мера столиці. Щоправда і відповіді довелося чекати півтора місяці.

«Всупереч рішенню міськради, міський голова затвердить схему, можливо, до 1 травня. Щоправда, вагомих аргументів, чому рішення Київради досі не виконується, очільник столиці не навів», – ділиться з киянами Віталій Павлик на своїй сторінці у Fаcebook.

Разом із тим депутат висловив надію, що затримка із затвердженням Комплексної схеми розміщення МАФів має вагомі підстави і не пов’язана з узгодженням бізнес-інтересів «наближеного кола» підприємців.

Tags: , , , ,