В столицю не будуть інвестувати, допоки «правила гри» не стануть прозорими – депутат Київради

investocthetХаос будівельної системи потрібно впорядкувати, інакше інвестиції ще довго будуть проходити повз столицю. Таку думку в ефірі ТРК «Київ» висловив Віталій Павлик, голова фракції «Демократична партія України».

«Керівники столиці завжди апелюють до міжнародного бізнесу з пропозиціями щодо інвестування в об’єкти у Києві. Натомість самі не створюють умов для привабливого інвест-клімату.  На сьогодні в столиці відсутні чіткі й прозорі правила гри у будівельний галузі, а виправити ситуацію цілком в руках міських керманичів», – зазначає Віталій Павлик.

За його словами, різкі та непродумані кроки міської влади дестабілізують ситуацію й спонукають інвесторів шукати інші міста для капіталовкладень. При цьому депутат наголосив, що будівельна сфера Києва не може розвиватися всупереч думці громади.

«В першу чергу, потрібно питати киян що і де будувати чи не будувати. Потрібно в обов’язковому порядку проводити громадські слухання, але не постфактум, як це робить міська влада, коли виник той чи інший конфлікт. Громада має висловлювати свою позицію ще на початкових етапах інцест-пропозицій, або й раніше. Але для усього цього має бути розроблений і ухвалений чіткий, а головне прозорий порядок. При цьому основна функція контролю має залишатися за громадою», – підкреслює Віталій Павлик.

Tags: , , , , , , ,