Вітаємо з Днем Конституції!

konstytutciyaДорогі українці!

Сьогодні наша Держава відзначає річницю ухвалення Конституції. Цей день є водночас урочистим та сповненим хвилювань за наше майбутнє. Нині наше суспільство працює над змінами в Основний Закон, від яких залежатиме укріплення істинних демократичних цінностей в країні.Відколи Україна стала самостійною, ми пройшли немало випробувань: вектор розвитку країни зазнавав змін, переглядалися моделі управління, пропонувалися й апробовувалися найрізноманітніші реформи. Але найголовнішим є те, що наш народ залишився вірним основоположному принципу – принципу свободи та незалежності.

За останні 1,5 роки український народ віч-на-віч зіштовхнувся з раніше невідомими викликами. І тому сьогодні завдання кожного із нас проявити максимальну участь у процесі державотворення, розвитку демократизації та укорінені принципів верховенства права в Україні.

Віримо, що у керівництва нашої Держави вистачить політичної волі, відповідальності та мудрості забезпечити таке ухвалення нової Конституції, яке надійно закріпить інтереси кожного громадянина. Адже саме з дотримання цього «кодексу прав і свобод» починається захищене життя кожного із нас, починається успіх дня сьогоднішнього і впевненість у майбутньому. Переконані, що об’єднанні зусилля громади кожного українського міста допоможуть повною мірою розкрити потенціал, який закладений в Основному Законі, що сприятиме розвитку економічної, правової, соціальної та духовної сфер українського життя.

Попри усі випробування, хай цей день залишається для нас святковим, хай укріплює нашу віру в перемогу, дарує надію на нові звершення в ім’я України! Бажаємо кожному із нас особистих та професійних успіхів, благополуччя, злагоди та достатку в родинах!

Демократична партія України

Tags: , , , , , , ,