Владислав ТеплюкТеплюк Владислав Сергійович, киянин, народився у 1984 році.

З 1991 по 2001 рр. навчався у столичному ліцеї №38 імені В.М. Молчанова.

Здобувши загальну середню освіту, вступив на юридичний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

В 2006 р. отримав диплом магістра права з відзнакою, а у 2009 р. – диплом магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка».

В університетські роки також навчався за програмою обміну при Європейській комісії на юридичному факультеті Університету Норзамбрія (м. Ньюкасл, Велика Британія).

Трудову діяльність розпочав ще під час навчання. З червня 2002 р. по серпень 2004 р. працював помічником юриста в одного з туристичних операторів міста Києва.

У березні 2006 р. був обраний депутатом Деснянської районної у місті Києві ради. Увійшов до складу постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та інвестицій, у якій працював секретарем.

З вересня 2006 р. працював юрисконсультом, провідним юристом, начальником юридичного відділу, генеральним директором у ряді різнопрофільних підприємств.

У листопаді 2009 р. отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури. Адвокатською практикою займається і по нині.

У 2013 році став співзасновником та одним із партнерів Адвокатського об’єднання «Інтеракціо», в якому і працюю на даний час.

Трудова діяльність в основній мірі пов’язана із захистом громадян та підприємців від неправомірних посягань на їхні права і свободи, особливо з боку державних органів.

18 грудня 2012 року обраний депутатом Київської міської ради. Працює у складі постійної комісії Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики. Входить до складу фракції «Демократична партія України».

Одружений, виховую сина.