ЗВЕРНЕННЯ Демократичної партії України до киян

партнерствоШановні кияни!

Київська міська організація Демократичної партії України щиро дякує Вам за співпрацю в рамках нашої партійної діяльності, а також за активну участь в соціальних та благодійних проектах, котрі ми разом реалізували за цей час.

Незабаром по всій країні відбудуться місцеві вибори. Багатьом із Вас уже відомо, що система обрання депутатів місцевих рад змінилася. Цього разу кандидат в обов’язковому порядку повинен бути включеним до партійного списку, політична сила має здолати 5%-бар’єр. Водночас депутатом місцевої ради зможуть стати лише ті, хто виявиться кращим не тільки на окрузі, де балотується, але і серед своїх однопартійців.

Зміни виборчого законодавства вимагають від команди Демократичної партії України непростого рішення. Ми доклали всіх зусиль, щоб прийняти його максимально мудро та зважено: участь у виборах-2015 наша команда прийматиме разом із Українською партією «Єдність». Адже головною нашою ціллю є те, щоб збереглися можливості для продовження наших із Вами спільних ініціатив. Наша мета – забезпечити, щоб доручення, з якими Ви звертались до депутатів нашої партії, були виконані у повній мірі. Ми прагнемо довести до успішного завершення усі ті проекти, котрі сьогодні ще на стадії впровадження. Тому для участі у цій виборчій кампанії нам потрібен був надійний партнер, якому кияни уже виказували довіру.

Рішенню про об’єднання з Українською партією «Єдність» передувала тривала, досить конструктивна та успішна співпраця у нинішньому скликанні Київради. Зокрема ми разом ініціювали кілька проектів рішень щодо захисту споживачів від протиправних дій столичних монополістів у галузі ЖКГ, також ми маємо спільні позиції щодо підтримки столичних товаровиробників та єдине бачення необхідних ініціатив, які покликані зробити діяльність міської влади більш публічною та відкритою.

Для вирішення проблем та викликів, які постали перед країною та містом, необхідне поєднання життєвого досвіду, професіоналізму, енергії та бажання відповідних змін. Щоб повернути Києву першість у розвитку серед інших міст України, потрібні не експерименти, а справи та результати, які перевірені часом і довели свою ефективність.

Впевнені, що спільна діяльність з Українською партією «Єдність» сприятиме конструктивній та ефективній роботі на користь киян. Щиро сподіваємося на Ваше розуміння такого кроку та підтримку!

У той же час, ми продовжимо Вас інформувати про майбутні події, акції, проекти, ініціативи та результати роботи наших депутатів. Ознайомитися з ними можна буде у мережі Facebook:

 Також продовжують працювати громадські приймальні:

Віталія Павлика – вул. Вірменська, 29, тел. (044) 562-67-34, 355-60-07

Сергія Кримчака – вул. Драгоманова, 31 Б, (044) 570-17-17

Tags: , , , , ,